miresevini tek

hotel sofo

Ejani, qëndroni dhe shijoni ditën tuaj

Rreth Nesh

I vendosur në Llogara, 41 km nga Kuzum Baba, Hotel Sofo ofron akomodim me kopsht, parkim privat falas, restorant dhe bar. Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ofron një recepsion 24 orë. Hoteli ka dhoma familjare.

akomodimi
Pusho mirë, fle mirë

dhomat

We features family rooms.

At is, every room comes with a balcony.

Dhome treshe
dhome dyshe
Pushimet më të mira fillojnë këtu!
Parkim falas

komoditetet

WiFi falas
Dhoma jo duhanpirëse
Bar
Dhoma familjare

gallery

Take a look at our full gallery. View more about our interior and exterior design. Come and enjoy the view from our hotel, with your friends or with your family.

mysafirë të hotelit Sofo
KËNAQËSIA E MYSAFIRËVE ËSHTË SPECIALITETI JONË

cfare te ftuarit
thone

testimonials
Arritëm herët, por tashmë mund të bënim check-in. Dhoma ishte e pastër. Ndodhet përballë qendrës së vizitorëve.
Myrthe
Belgium