Rreth Nesh

Një vizion i ri i relaksimit


I vendosur në Llogara, 41 km nga Kuzum Baba, Hotel Sofo ofron akomodim me kopsht, parkim privat falas, restorant dhe bar. Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ofron një recepsion 24 orë. Hoteli ka dhoma familjare.

ME SHUME


LLOJI I DHOMAVE

Ne kemi dhoma familjare. Pra, çdo dhomë vjen me një ballkon.

SHIKO DHOMAT

Triple Room

Double Room

PARKIM FALAS

Hotel Sofo Llogara


Akomodimi i qetësisë suaj mendore.

WIFI FALAS

DHOMA JO DUHANPIRËSE

BAR

DHOMA FAMILJARE


GALLERY


GJITHMONË NJË MIKËPRITJE E NGROHTË

Hidhini një sy galerisë sonë të plotë. Shikoni më shumë rreth dizajnit tonë të brendshëm dhe të jashtëm. Ejani dhe shijoni pamjen nga hoteli ynë, me miqtë ose me familjen tuaj.

Testimonials


Loved by Many